İster yeni kurulmuş bir şirket olun, isterseniz 50 yıldır sektörünüzde önde gelen firmalardan/markalardan biri olun hedef kitleniz üzerinde bırakacağınız ilk etki; logonuz, kartvizitiniz, antetli kağıdınız yada belkide tek sayfalık bir broşüre bağlıdır. İlk temas, ilk bakış müşteriniz ile ilişkinizin geleceğini etkileyen en önemli faktörlerdendir.

Artermeridyen işte bu ilk buluşmanın en etkili şekilde olması için logonuzun tasarımından kurumsal renklerinize, antetli kağıdınızdan kartvizitinize kadar, sizi bir adım öne çıkarmak için gerekeni yapar.
basili

Günümüzde dijital işlerin, sosyal medyanın önemi ne kadar büyük olursa olsun, basılı işler azalsa da önemini hiçbir zaman kaybetmeyecektir çünkü insanlar dokunmayı hissetmeyi severler. Biz büyük bir prestij kataloğu, bir fiyat listesini yada küçük bir el ilanını hazırlarken bile kurum kimliğinizi yansıtmasına, bir hikayesinin olmasına, kullanacağımız görsellerin özgün ve kalitesinin yüksek olmasına dikkat ederiz.

adv

Bizce kreatif bir ajansın bel kemiğini oluşturan temel taşı… Bir reklamı hazırlarken değişmez ilkelerimiz; gazete, dergi, açık hava, TV yada radyo spotu tüm bu mecralarda hedef kitlenizin maruz kaldığı bombardımanın arasından sıyrılmak, onların dikkatini çekmek, özgün olmak.

photo-camera-120x120
Bir ajansın markayı, hizmeti, ürünü anlatmak için yeri hep sınırlıdır; ilan ölçüsü, spot uzunluğu, sayfa sayısı…. İşte bu sınırlamaları kaldıran en güçlü silahımız tek bir kadraja sığdırabildiğimiz sınırsız anlam.
web
Web

Kurumsal site, e-ticaret sitesi, mikro site ve mobil uygulama… Tasarım ve yazılım ekibimiz tam bir uyum içinde sizi dünya ile buluşturur.

3boyut

Ürettiğiniz ürünün teknik çizimlerini bize gönderdiğinizde hangi materyal ile hangi renkte, hangi açıdan, hangi ışık değerlerinde ürününüzü görmek istiyorsanız üretilmiş ve fotoğrafı çekilmiş gibi size sunarız. Yada herhangi bir çalışma için mekan mı lazım? Sadece ihtiyaç duymamız yeterli, mutfak, oda, bina, dış mekan… aklınıza gelebilecek her ortamı modelleyerek kullanabiliriz.

tanitim

Profesyonel ekipmanlarımızla çektiğimiz görüntüleri dijital efektlerle birleştirerek montajlamak ve izlemekten keyif alacağınız kısa filmler haline getirmek en sevdiğimiz işlerden. Motion grafikler ve 3D modeller ile yaptığımız animasyonlarda ise anlatabileceklerimiz hayal gücü ile sınırlı.

fuar
Bütün rakiplerin bir arada olduğu, iş bağlantılarının vazgeçilmezi fuarlar için stand tasarımları yapıyoruz.